środa, 16 marca 2011

recyklingowo ;-)

jestem zielona w tradycyjnych LOsach ;-) w życiu zrobiłam tylko dwa. Ten jest trzeci i prawie byłby udany i nawet prawidłowo skomponowany, gdybym tylko nie zgubiła zdjęcia Olgi  ;-(. Dopiero na tydzień przed oddaniem wydrukowałam, przypasowałam zdjęcie, dodałam koraliki i przedobrzyłam. Widzę teraz karygodne błędy kompozycyjne, ale pokazuję scrapa ze względu na kolorystykę, która chodzi ostatnio za mną nieustannie: turkusy+róż+fiolet+biel. Ponadto część fragmentów osobno występując prezentuje się całkiem nieźle.
Baza to chyba jakieś stare opakowanie, nie wiem dostałam od eight ;-) na wrocławskich spotkaniach scrapowych, skrawki pochodzą ze starego Zwierciadła, Wysokich Obcasów i Gali ;-)
Zdjęcia wykonane przez eight, dzieki Asiu, nie miałam odwagi tego pokazywać ;-)
Kolejne podejście do LO'sa ;-) Baza wykonana na ostatnim dolnośląskim zlocie scrapbookingowym. Baza to folder reklamowy  POKA-POKA, a reszta to śmieci wygrzebane z wielkiego pudła na skrawki  :) W powiększeniu widać, że te małe kolorowe znaczki to opakowania z prezerwatywami :O)

wtorek, 15 marca 2011

cd ... wariacje na temat Pani w płaszczu

pocięte gazety, koraliki, cekiny, ćwiek pokryty tuszem alkoholowym, wstążeczka od eight, przeszycia na maszynie i mnóstwo zabawy,

gdy na chwilę stracisz grunt pod nogami ...

poniedziałek, 14 marca 2011

w wolnym czasie ...

 Zakładeczki: kolejny raz WoodyAllen
oraz zakładka z wykorzystaniem mojego zdjęcia :)
datownik z Marylin


lustro zainspirowane pracami Elizy, niestety nie wykonane tak pięknie jak jej cacka

I na koniec kolejna sowa z rolki toaletowej ;-) do pokoju Poli, zrobiona wg wzoru na jednym z blogów, może ktoś mi przypomni na którym ??????