poniedziałek, 31 stycznia 2011

warsztatowo c.d...

dawno temu był dziennik, wspomnienie z podróży na drugi koniec świata. Po ponad roku, na spotkaniu warsztatowym powstał album wizualnie spinający wyprawę do Nepalu.
...
Albumy zaczynają życie gdy zapełnią się zdjęciami. Ja pomagam przygotować formę dla wspomnień, które dziś rzadko kto materializuje na papierze. Nie wybieram zdjęć, nie układam ich na kartach, by papier mógł przyjąć zapachy, uczucia i duszę właściciela.
PS. Wszystkie albumy umieszczone w galerii zostały wykonane przez uczestników na warsztatach albumowych. ;-) Zwykle staram się pomóc w kwestiach technicznych, pozostawiając inwencję twórczą autorom ;-)

4 komentarze:

 1. Wyprawy do Nepalu zazdroszczę i albmu też.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny album - wysmakowany jak zawsze :)
  A zdradzisz Oliwciu cóż to za fantastyczny papier?

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne zdjęcia;-) cały album cudowny;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. hej hej dziewczyny, dziekuję za miłe komentarze. Chciałabym tylko dodać, ze albumy z tej galerii zostały wykonane na moich warsztatach ;-). Tym razem udało się wykonać pracę od początku do końca: czyli Maja wyszła z kompletnym albumem. Cieszę się, z tego bo wiem, ze album nie będzie leżał kolejne lata w szafie czekając na zapełnienie :):)

  carrotko, ten papier brązowy w kwiatki jest z jakiejś kolekcji create paper ;_0 nie pamiętam jakiej :-) z drugiej strony jest jasno turkusowy

  OdpowiedzUsuń