sobota, 24 października 2009

Pod niebem ...

(klik na zdjęcie)
album dla fana lotnictwa:):) Od kiedy zobaczyłam lotnika Agnieszki wiedziałam, że muszę go wykorzystać w swoich pracach :):) Dostałam zgodę i lotnik pojawił się na okładce albumu. Wewnątrz jest wesoło i kolorowo jak przystało na małych chłopców.
Papiery All Fall Fancy Pants
Domki Fancy Pants
Drzewka i zwierzaki z ... (zapomniałam skąd)
stemple chłopięce (użyczone przez czarownicę i Lenkę wz) :):)
a i na koniec rewelacja !!!!!!!!!!!! dziurkacz brzegowy płotek, prezent dla Katriny od taty :):):)
acha i zdjęcia znowu byle jakie, nie wiem coś nie mam cierpliwości do mojego aparatu ...

wtorek, 20 października 2009

spotkanie w herbaciarni:)

Dziewczyny zamieściły już relacje ze spotkania więc dodam tylko, że i ja tam byłam :):):) Czułam się dziwnie: część mnie urodzona w Brzegu i druga część mieszkająca we Wrocławiu. Czyli właściwie kogo reprezentowałam ?? :):):)
No i najważniejsze dostałam swój wymarzony notes ze zdjęciem mojej mamy. To była ostatnia, trzecia "telefoniczna" odsłona. Tym razem jest mój i tylko mój :) Po więcej zdjęć zapraszam na bloga Asi :):)
Acha i w sobotę wieczorem zmobilizowałam siostrę do robienia kartek. Uczyłam ją stemplować :):) Hehehehe moja siostra kartkowała kiedy w Polsce dostępne były tylko kolorowe papiery, chce teraz poznać nowe techniki :):)

Nie wszystkie ptaki odleciały :):)

(Kliknij na fotkę po więcej zdjęć)
Kolejne efekty ptasiego candy :):):) Ten grubszy to magnes na lodówkę, ten chudy to brelok do torebki, będzie jeszcze mała broszka.