wtorek, 25 sierpnia 2009

moje pierwsze, skromne candy :):)

Dawno, dawno temu poprosiłam eight o trochę filcu. Dostałam masę kolorowych kawałków, na które nie miałam tak naprawdę pomysłu. Do czasu!
Filc pojechał z nami na kolejny urlop do dziadków. Dokupiłam mulinę, dodałam ćwieki, gąbkę do przekładania winogron w skrzynkach i powstały dwa maluchy. Srednica ptaszków to ok. 8 i 6 cm
Ponieważ ptaszory uważam za udane postanowiłam je rozdać w tak zwanym "candy" , a sama zabieram się do robienia nowych stworów.
Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam do zostawienia komentarza i notki na swoim blogu. Ptaszki zostaną rozdzielone między dwie wylosowane osoby. Tak dla zwiększenia szansy na wygraną :):)
Losowanie odbędzie się 13 września. Zapraszam !!!!!!!!!!:):)

Tak w ogóle to fajnie byłoby na każdym blogu dzielić candy na pierwsze i drugie miejsce . Wtedy jest rzeczywiście szansa na wygraną. Co Wy na to ????


PS. Acha, w międzyczasie powstał kolejny ptak na lodówkę, do którego wykorzystałam magnesy z pewnej margaryny do smarowania:):)

oliwkowo gazetowe candy u eight

oliwkowo-gazetowo w sklepiku u eight. Przekazuję dalej, bo się cieszę ogromnie a baner jest w moich ulubionych kolorach :):)