sobota, 26 marca 2011

warsztaty scrabookingowe: datowniki

Jest mi niezwykle miło ogłosić, że 5 kwietnia poprowadzę kolejne warsztaty scrapbookingowe. Tym razem będziemy tworzyć małą, aczkolwiek bardzo wdzięczna formę: DATOWNIKI ;-)
Datowniki to małe notesy z przekładkami, z nazwami miesięcy. Służą do zapisywania ważnych dat i rocznic związanych z naszymi bliskimi i znajomymi
Bardzo dziękuję Kasi z Manualnie.pl, za zaproszenie do swojej pracowni. Mam nadzieję, że podczas spotkania uda nam się stworzyć miłą i ciepłą atmosferę oraz zapewnić Wam dużo twórczych i artystycznych wrażeń. Dla uczestników miła niespodzianka:  przekładki z miesiącami do datowników będą specjalnie zaprojektowane i wycięte w papierach  niezwykle  kreatywnej i utalentowanej Asi EIGHT. Jej nowy debiut już niedługo do nabycia w sklepie eight.pl.
Więcej informacji na temat warsztatów można znaleźć klikając na banerek u góry. Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy ;-)

piątek, 25 marca 2011

na 10-lecie

pudełko i okładka do albumu przygotowanego na 10 lecie kolegi w firmie ;-)

Materiałówka:
- papiery basic grey seria Recess (moje nowe-stare odkrycie !!!!!) : Arithmetic    Test sheet  
Standardized. Do całości dołożyłam -  maski Tima Holtza,
wszystko do nabycia w scrapuj.pl

wtorek, 22 marca 2011

nowe, turkusowe zawijasy ...

album z turkusowymi zawijasami od eight, obsypany złotem.
Wszystkie nowe albumy na http://waszalbum.blogspot.com  

kto powiedział, że róż jest dla dziewczynki ???????

albumik mniejszy trochę niż A4 dla Polci na trzecie urodziny. Czy można prościej ?????????
Zestaw kolorystyczny chłopięcy, ze względu na moje umiłowanie do łamania stereotypów. Oprócz Krysi, Gosi, i Bożenki Pola ma samolot z klocków lego i ładowarko koparkę na pilota.