piątek, 14 listopada 2008

Album dla dziecka


Kliknij na miniaturę po więcej zdjęć :)
Kolejny album "wygenerowany" podczas snu Polci :o) :o)
Choc w dzień chodzę półprzytomna, coraz bardziej wciągam się w te "małe rzeczy"
Album ma wymiary 15cm x 15cm, jest postarzany specjalnym tuszem. Na razie nie ma właściciela, może komuś się spodoba ... ;-)
Ponieważ jestem jeszcze początkująca scraperką, pomysł albumu powstał na podstawie prac Agnieszki

poniedziałek, 10 listopada 2008

Kalendarz Kocie Życie 2009


Po ponad 5 latach nieformalnej działalności, Kocie Życie doczekało się w tym roku statusu Fundacji. :):) Piszę o tym, ponieważ od ponad 4 lat również ja jestem wolontariuszem tej organizacji. Dotychczas działałam głównie jako "dom tymczasowy" i wspierałam wszelkie akcje edukacyjne organizacji. Od kiedy jest Pola, moja aktywność ogranicza się do działań papierkowych i propagujących zmniejszenie zjawiska bezdomności zwierząt (kastracje, sterylizacje).
Od ubiegłego roku mocno angażuję się w przygotowanie kalendarzy, ze sprzedaży których, zasilamy konto fundacyjne. W tym roku aktywnie uczestniczyłam w redagowaniu kalendarza i plakatu Fundacji, a większość zdjęć jest mojego autorstwa :-) Mam nadzieję, że kalendarz się spodoba i znowu uda mi się sprzedać 100 egzemplarzy.
Koszt kalendarza to 20 zł, w tym 8 zł pokrywa koszty druku, a pozostałe 12 zł przeznaczone jest na pomoc naszym podopiecznym. Kalendarz można zamówić wysyłając maila lub bezpośrednio przez formularz na stronie Kociego Życia.
UWAGA !!!!!!! Wpłacając pieniądze na konto należy w tytule przelewu wpisać: "darowizna na cele statutowe"
Na koniec chciałabym dodać, że wszystkie koty na zdjęciach mają się dobrze i znalazły nowych opiekunów.