czwartek, 3 lutego 2011

wymiana z Gurianą ;-)


chyba wszyscy znają piękne prace Guriany. Najbardziej jednak lubię jej zawieszki i właśnie TA przypadła mnie. Zawiśnie obok galerii ze zdjęciami mojej rodziny. W zamian zrobiłam Gurianie datownik. Przesyłki dotarły więc można się chwalić. Szczególnie, ze Guriana jak zwykle zadbała o opakowanie:)
Nie do końca byłam przekonana czy datownik się spodoba, zrobiłam więc białą wersję. Z czasem uznałam, że pierwszy pomysł bardziej się spodoba. Dlatego biały notes będzie można kupić tutaj

wtorek, 1 lutego 2011

sowy nr 2 i 3

sowy nr2 i 3 będą chyba ostatnimi, bo więcej ich upchać się nie da ;-)
Te zrobione z materiału przysiadły w ubiegły piątek, na namalowanym drzewie. Wcześniej widziałam w necie podobną naklejkę, ale była wg mnie trochę za mała.
Tja ... uważam kolejny plan noworoczny za zamknięty: pokój Poli skończony ;-)
No może jeszcze dorobię kilka małych ptaszorów, które wg projektu mają być przymocowane na rzepy (w każdej chwili będzie można takiego delikwenta sadzać na innej gałęzi).
Na zdjęciach w galerii znajdują się wszystkie rzeczy przerobione lub zrobione przez nas ;-) Nawet segregatory na regale okleiłam, tak żeby pasowały do wnętrza :-)

poniedziałek, 31 stycznia 2011

warsztatowo c.d...

dawno temu był dziennik, wspomnienie z podróży na drugi koniec świata. Po ponad roku, na spotkaniu warsztatowym powstał album wizualnie spinający wyprawę do Nepalu.
...
Albumy zaczynają życie gdy zapełnią się zdjęciami. Ja pomagam przygotować formę dla wspomnień, które dziś rzadko kto materializuje na papierze. Nie wybieram zdjęć, nie układam ich na kartach, by papier mógł przyjąć zapachy, uczucia i duszę właściciela.
PS. Wszystkie albumy umieszczone w galerii zostały wykonane przez uczestników na warsztatach albumowych. ;-) Zwykle staram się pomóc w kwestiach technicznych, pozostawiając inwencję twórczą autorom ;-)