piątek, 24 października 2008

decoupage :)


Warsztaty decoupage zaowocowały nie tylko obrazkiem, wieszaczkiem i konewką, ale również nowymi znajomosciami. Lubię takie kameralne spotkania, bo można poznać bardzo ciekawych i sympatycznych ludzi, których bezmyślnie mijałabym na ulicy. No może nie tak do końca bezmyślnie bo jedną z moich pasji jest obserwowanie ich w tramwajach i autobusach, zastanawianie się kim są, jakie mają przeżycia, skąd wracają, dlaczego są smutni, albo dlaczego wesoły uśmiech błaka się na ich twarzach ????? No i zawsze dorabiam im swoje historie :):):):)
Bardzo się cieszę, że namówiłam Gosię, prowadzacą warsztaty do założenia bloga ze swoimi pracami.
Zapraszam w jej imieniu na http://magloska.blogspot.com i podziwianie prac bardzo skromnej, ale utalentowanej pasjonatki decoupage :):):)


poniedziałek, 20 października 2008

S jak szymon

Od dłuższego czasu przeglądam blogi z scrapbookingiem i z nostalgią pomyślałam o czasach kiedy sama robiłam kartki świąteczne i oprawiałam swoje pamiętniki. Znowu zachciało mi się zrobić coś ładnego, a że wybór materiałów jest ogromny i przyprawia o zawrót głowy postanowiłam zmierzyć się z albumem dla dziecka i tak powstał mój pierwszy produkt scrapowy: albumik "S jak Szymon".
To taki trochę album testowy, gdzie wykorzystywałam wiele technik używanych przez scraperki, łącznie z szyciem kartek (pierwszy raz usiadłam do maszyny !!!!!), klejeniem, szablonami itp. Praca zajęła mi trochę czasu, efekt nie do końca mnie zadowalał, ale już teraz wiem, że rodzicom Szymka bardzo się podobał :):):):)
Dla potrzeb galerii wszędzie umieściłam zdjęcie Polci, a cały album można zobaczyć klikając tutaj :)