sobota, 28 marca 2009

Cudny notes od eight :)

Dawno temu udało mi się namówić Asię-eight na wymianę notesową :) Ja zrobiłam notes na zapiski w tonacji turkusowej, a jakże :):):), ale wydaje mi się nijaki w stosunku tego co otrzymałam w zamian. Bardzo elegancki adresownik, esencja prostoty: wzór kropek jedna po drugiej nadrukowany na grubym papierze, tak aby powtarzał wzór na bluzce.
Notes jest piękny i szczególnie mi bliski, bo na zdjęciu jest moja mama :o) sama nie wiem kto zrobił jej to zdjęcie i skąd ten pomysł ze słuchawką. Zdjęcie na co dzień noszę w portfelu i uwielbiam je :0) Niezmiernie się cieszę, że Asia je przyuważyła i zrobiła mi niespodziankę.

czwartek, 26 marca 2009

album Bianki

(kliknij zdjęcie)
Na początku marca skończyłam bardzo wiosenny, jak się okazało album dla małej Bianki. Dziś nastąpiło przekazanie dlatego dopiero teraz wrzucam zdjęcia. Album typu "1 rok z życia", formatu A4, ozdobiony stemplami pożyczonymi od Katriny, motylkami od Luny i papierami the Daily Grind i BG cupcake. Zdjęcia byle jakie, ale ostatnio nie mam do tego serca, cały czas gdzieś się spieszę, a mały skrzat usilnie pcha się do obiektywu ;-) żeby zobaczyć resztę kliknij zdjęcie :) wszystkie moje prace są zamieszczone w galerii :):)

niedziela, 22 marca 2009

Notes Hani

(kliknij zdjęcie po więcej)
No i nie wytrzymałam, dostałam zgodę na opublikowanie prezentu, przed wysyłką.
Notes dla cioci Hani od Polci, 10x10 cm :0) :0) po obu stronach okładek jest folia, która zabezpiecza okładki przed zniszczeniem

Eco-testuję ...

Jakiś czas temu czytałam w Wysokich Obcasach o ekologicznych orzechach do prania z Indii. Byłam bardzo ciekawa co to jest i jak to działa, lecz wtedy orzechy były trudno dostępne w Polsce.
W piątek dostałam od eight paczuszkę orzechów piorących (uwaga !!!!!! zdjęcie powyżej ściągnełam stąd). Używa się ich zamiast proszku do prania. Są bogate w saponinę, bardzo wydajne i nie obciążają ścieków substancjami chemicznymi. Dodatkowo orzechy można dodać do kąpieli, szczególnie dla alergików. Mają wiele innych zastosowań.
Na pierwszy ogień poszły przytulanki. Nawet Mietek (biały Miś Polci) świetnie zniósł pranie :0)
W tym tygodniu będę testować kule ... Wici do najbardziej eko-znajomych rozesłane, resztę odsyłam tutaj :):):)