środa, 24 listopada 2010

turkusowe zawijasy od eight :o)

ten papier jest chyba specjalnie dla mnie:):):) Mocno postarzany nabiera zupełnie innej barwy, charakteru i elegancji  ;-) Wraz z tymi damaskami na pewno zagości u mnie na dłużej ;-)
album 30x30 cm

wtorek, 23 listopada 2010

wymiana ...

wstyd mi bo wymiana miała się odbyć w czerwcu ... Wiem, że Dorotce  upominek się spodobał więc spokojnie mogę pojawić się na następnym spotkaniu. Wewnątrz papiery Lorki z www.craftownia.pl , opakowanie notesu z mocno sfatygowanej torby papierowej z marketu :o)
Na blogu Dorotki już niedługo powinien pojawić się pięknie wyszywany woreczek na lawendę do starej szafy w pokoju Poli :)

poniedziałek, 22 listopada 2010

warsztaty: album dla dziecka ;-)

Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich na warsztaty ze scrapbookingu
TEMAT: "album dla dziecka"
Na warsztatach, wspólnie wykonamy indywidualnie zaprojektowany album 30cm x 30cm. Warsztaty są nietypową formą wspólnie spędzonego czasu dla całej rodziny. Podczas dwóch dni będzie można wykonać kompletny album oraz wkleić przyniesione ze sobą zdjęcia . Dodatkowo będzie możliwość zasięgnięcia opinii doświadczonych fotografów, którzy udzielą fachowych porad jak w przyszłości wykonać piękne i niepowtarzalne zdjęcia naszych dzieci ;-)
Wszystkich chętnych zapraszam po więcej informacji na  warsztatyfotograficzne.pl lub tutaj ;-)

PS. Chciałabym tylko dodać, że to będzie mój kolejny warsztat, tym razem w pełni profesjonalny.  Niestety w ferworze walki nigdy nie udało mi się zrobić zdjęć (ufff takie warsztaty to naprawdę bardzo ekscytująca praca, ale przede wszystkim fajna zabawa ;o) To co udało mi się zebrać  dotychczas można oglądnąć tutaj: :O)