środa, 29 kwietnia 2009

Wymiana- całkiem udana :):)


(kliknij zdjęcie)
Moja druga wymiana: notes na ..... woreczek na orzechy zrobiony przez Lunę. Do wymiany, przez jakiś czas jeszcze nie dojdzie, bo z rożnych powodów spotkać się nie możemy. Woreczek miał być prezentem dla koleżanki, która niestety wyjeżdża w środę Czy ktoś się zlituje i przywiezie mi go z Brzegu ???????????? My nie damy rady dojechać.
Zniecierpliwiona pokazuję - mały, recyklingowy notes dla Olgi, córci Luny. Recyklingowy, bo na bazę z tektury przykleiłam kwiatki z rolet Polci i resztek kolorowych tasiemek. Notes ok. 10x10 cm, w środku z niespodzianką od Polci :):)
Po mój woreczek wysyłam do Luny ;o)

Przy okazji zapraszam na Jagodowe Pola :):):) po opinie :)

wtorek, 28 kwietnia 2009

Księga Gości :)

(kliknij po więcej na zdjęcie)
Miało być bardzo skromnie: beż brąz i brąz :):). Ten drugi brąz nijak mi nie pasował - było za mdło, za to bordo ............ taaaaaaa, ten szlachetny kolor, królewska faktura aksamitu, ręcznie - wyszyte po nocach ściegi i stemple hehehehe
A na koniec coś banalnie wesołego serce, szpilą wyryte na drzewie (pomysł eight - thank you my dear), żeby nie było za poważnie, bo to przecież "młoda para" - jedna z najmilszych i najsympatyczniejszych jakie znamy :):):)
Na koniec mała karteczka od nas. Przekazanie dopiero w piątek, ale dostałam dziś zgodę na publikację wcześniej :):):)

Ewo i Dawidzie, wszystkiego, wszystkiego najlpeszego od całej naszej trójki :):):)