piątek, 16 października 2009

Tymczas :) Amber juz w nowym domu :)

TYMCZAS - kot, pies, szczur lub inne zwierzę w potzrzebie, które przyjmujemy na określony/nieokreślony czas dając mu szansę na znalezienie docelowego domu. Przyjmując Tymczasa, stajemy się potocznie mówiąc "Domkiem Tymczasowym". Możemy zaoferować ciepły kąt, wyżywienie, pomoc w transporcie do weterynarza, czułosć i zrozumienie dla jego cierpienia.
Tymczas potrafi odwdzięczyć się drapaniem (podczas podawania tabletek), gryzieniem, fochami, sikaniem obok kuwety. Najczęsciej jednak jest nam ogggggggggggggrrrrrrromnie wdzieczny za przygarnięcie. Objada nas, gwiżdże na nasze zwierzaki, a w nocy włącza traktorek i bezceremonialnie ładuje się do łóżka ... Po kilku dniach nabiera ciała, siersć błyszczy, oczy się świecą. Tymczas gotowy jest do adopcji. "Tym-czasem" cieżko się z tym "Tym-czasem" pożegnać ...
...
Dwa lata temu powiedzieliśmy sobie koniec z Tymczasami. Wyremontowaliśmy mieszkanie, powiększyliśmy rodzinę i daliśmy wytchnąć naszym kotom. Ograniczyłam działania w Kocim Życiu do spraw papierkowych.
Dwa dni temu wyszłam wieczorem po kiełbasę i przyniosłam ... Amber

Rudo-biszkoptowa koteczka, wiek około 6 miesięcy, zdrowa, kuwetkowa, przymilna. Uroczo ignoruje inne koty. Posiada ksiażeczkę zdrowia. Jest odpchlona i odrobaczona. Uwielbia przebywać z ludźmi i wolnych chwilach ładuje się im na kolana. Kotka szuka dobrego domu i odpowiedzialnych właścicieli. Kontakt na maila lub w komentarzu :)

6 komentarzy:

 1. Nie mogę, mam już trzy, ale jest pięęęękna, niech ją szybciutko ktoś przygarnie!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna :-)
  Życzę kochanej Rodzinki :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, dlaczego ja mam alergię? :(
  Kocham kotki, ale niestety nigdy nie będę mogła mieć swojego. :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest przepiękna, na pewno szybko znajdzie nowy dom, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Visitor from Down Under20 października 2009 01:49

  Moze nareszcie Baltazar nie bedzie meczyl Slomci ;-)
  A tak poza tym to sa jakies zdjecia z Oxfordu??

  OdpowiedzUsuń
 6. rety!!!!! ale piękna kicia:), ja też nie mogę mieć kiciusia;(

  OdpowiedzUsuń