sobota, 8 sierpnia 2009

jeszcze żyję ...:)

... chociaż ciągnę ostatkami sił. Mam pewien przesyt scrapowy, a to dlatego, że podjęłam się wykonania kilku prac dla maybebaby :):):). Chciałam pokazać wcześniej wszystkie prace, ale ciągle jestem w niedoczasie :):) trudno tak już będzie chyba zawsze. Głowa kipi od pomysłów, ale "Żuk" domaga się swojego. Aż żal patrzeć jak dziecko bawi się samo, bez telewizora (na szczęście z wyboru ;-) :):):) dlatego dzielimy po równo czas na pasje i na zabawę z Polą.

Na pierwszy ogień idzie album chrzcielny: 20x20 cm, w środku 10 kart, przekładki z kalki. Bardzo ciężkie papiery Laury Ashley, ale wydaje mi się, że udało się je sensownie połączyć :):) Na albumie nie ma żadnego opisu ponieważ prawdopodobnie trafi do Francji, dlatego zrobiłam do kompletu tagi po polsku i po francusku :) Przy okazji dziękuję Katrinie za wypożyczenie nagrzewnicy do embossingu, tusze i w ogóle za wszystko :):):):). Efekty są zadziwiające piękne i delikatne, naprawdę nie wiem jak dotychczas obchodziłam się bez tego gadżetu :):):)Drugi różowiutki album dla dziewczynek także 20x20 cm, wszystko podobnie jak poprzedniozestaw 3 notesów, różne wzory i wykonanie. W tym jeden z papierów projektowanych przez latarnię dla ILS. Bardzo fajnie się z nimi pracuje :):) Już niedługo znowu do nich wrócę :):)(kliknij na fotkę po więcej zdjęć)

no i na koniec dwie karteczki: jedna dla Hani - cioci nr1 z okazji okrągłych urodzin.:):) Mam nadzieję, że karteczka tym razem dojdzie na czas :):)i druga chrzcielna karteczka do kompletu z albumem, który wstawię może dziś wieczorem o ile będę miała siły po upalnym dniu spędzonym nad wodą :):)życzę Wszystkim słonecznej niedzieli :):)

PS. Kurczę, zapomniałam o tym małym cukierkowym szkrabie 10x10 cm :):) Papiery kupione w scrap.com.pl, ale teraz nie pamiętam jakie :):):)no i już naprawdę na sam koniec: znowu byłam na scrapowym spotkaniu we Wrocławiu i było naprawdę bardzo, bardzo miło bo nie musiałam scrapować tylko pić herbatkę i plotkować :):):)


6 komentarzy:

 1. Cudne masz te swoje prace! Życzę dużo siły i w zabawach z Córcią i scrapowaniu :-)
  A na koniec Twojego posta uśmiałam się do łez, bo i ja tam byłam miód i kawkę piłam i też nic nie robiłam... cha cha cha :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie, pięknie :)
  co za wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny ten na chrzciny, faktycznie cudnie wygląda ten embos tutaj!!

  W tym różowym te czerwone kółeczka to co takiego?? Fajne w kazdym razie! Stemplowanie na brzegach to też fajny pomysł na dekorację stron. Cukiereczek!

  Notesy perfekto!

  i ostatni notesik przechowywacz piękny!!!

  życzę więcej czasu zarówno dla Polci jak i na scrapowanie!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiu te kółeczka to gumki, które kiedyś dała nam Luna w herbaciarni, pamiętasz???? różowe i brązowe :):)

  tak tak będę stemplować na rogach i embossować na rogach okładek, żeby się mniej brudziły :):)

  OdpowiedzUsuń
 5. tak myślałam, że to te kółeczka od Luny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne prace! Ależ można zatonąć na długo w tych Twoich galeryjkach ;-) Podziwiam za wielką lekkość i pogodę bijącą z każdego notesika i kartki :-)
  No i Homo Scrapiens w użyciu - cieszę się jak głupolek :-)

  OdpowiedzUsuń