wtorek, 13 stycznia 2009

jeszcze raz Sto lat Polciu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 stycznia Polcia skończyła roczek !!! Tak, tak, właśnie rok temu kiedy na zewnatrz padał puszysty śnieg przyszła na świat nasza kluseczka :):):)
Słonko, życzymy Ci dużo zdrówka,
dużo pięknych chwil w Nowym Roku,
dużo radości i uśmiechu.

życzą mama i tata :):):)

Wrzucam zdjęcie obiecane w komentarzu. Wg Colas nasza fotka utrzymana jest w tej konwencji :)

Ja widzę to bardziej w tej konwencji :O) :o) choć muszę się dłużej poprzyglądać zestawieniuTo jedno z naszych nielicznych wspólnych zdjęć i jedno z nielicznych dobrych zdjęć z Fasolkowego roczku. Wyszło zupełnie niechcący jak święta rodzina z renesansowych obrazów :o) :0) tylko brakuje nam rubensowskich kilogramów, ale klimat chyba uchwycony :):):) Bardzo lubię takie ciemne czekoladowe klimaty, zdjęcie kolorystyką wpasowuje się sesję ciążową i tylko przez chwilę będzie w tym miejscu, potem wróci do urodzinowego postu.
Nie mogłam się oprzeć i zrobiłam jeszcze czarno białą odbitkę, taką bardziej klasyczną. Trudno powiedzieć, która wersja jest lepsza ...
Jakieś sugestie ??????? proszę o komentarze

10 komentarzy:

 1. Duze buziaki dla Polci z okazji urodzin! Nam zdecydowanie bardziej odpowiada wersja czarno-biała i kojarzy sie ze zdjeciami oprawionymi w ramce i wiszacymi na scianie pt "Mama z Babcią Kasią i Dziadkiem Piotrem":) KMiB

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też wolę kolorową :) Klimat rzeczywiście jak z dawnych obrazów, np. Rembrandta. Nie umiem tu wstawić zdjęcia, ale poszukaj obrazu "Portret rodziny"

  :)

  Acha, chciałam napisać jeszcze, że wzór na Twojej bluzce bardzo pasuje do całości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Również wszystkiego naj naj naj .Mamy dzieciorki w tym samym wieku i z jednego miesiąca ,moja Jagoda urodziła się 2grudnia

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie dziękuję za komentarze :):) tak jak napisałm jestem bardziej za kolorową wersją, a w wolnej chwili wstawię porownawcze zdjęcie Rembrandta :):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po pierwsze 100 lat dla Polci!
  Po drugie 100 lat dla Polci!
  Po trzecie 100 lat dla Polci!
  Mi się podoba bardziej pierwsze kolorowe, a b&w trochę za bardzo mi "świeci" koszulka Polci, choć dzięki temu jest ona wyróżniona jako najważniejsza, na pierwszym planie. Na drugim rodzice. Kompozycja na medal!
  Świetne zdjęcie!

  OdpowiedzUsuń
 6. teraz widzę, ze nie dopracowałam wersji b&w :):) może gdybym dodała trochę ciepłego sepiowego zabarwienia byłoby lepiej. Spróbuję jeszcze raz ... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. to wygląda na to, że ja zupełny laik fotograficzny jestem:( wszyscy wolą wersję kolorową....

  OdpowiedzUsuń
 8. nie laik tylko każdy ma swój gust :):) każdemu co innego sie podoba :) don't worry :):)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń