środa, 16 marca 2011

recyklingowo ;-)

jestem zielona w tradycyjnych LOsach ;-) w życiu zrobiłam tylko dwa. Ten jest trzeci i prawie byłby udany i nawet prawidłowo skomponowany, gdybym tylko nie zgubiła zdjęcia Olgi  ;-(. Dopiero na tydzień przed oddaniem wydrukowałam, przypasowałam zdjęcie, dodałam koraliki i przedobrzyłam. Widzę teraz karygodne błędy kompozycyjne, ale pokazuję scrapa ze względu na kolorystykę, która chodzi ostatnio za mną nieustannie: turkusy+róż+fiolet+biel. Ponadto część fragmentów osobno występując prezentuje się całkiem nieźle.
Baza to chyba jakieś stare opakowanie, nie wiem dostałam od eight ;-) na wrocławskich spotkaniach scrapowych, skrawki pochodzą ze starego Zwierciadła, Wysokich Obcasów i Gali ;-)
Zdjęcia wykonane przez eight, dzieki Asiu, nie miałam odwagi tego pokazywać ;-)
Kolejne podejście do LO'sa ;-) Baza wykonana na ostatnim dolnośląskim zlocie scrapbookingowym. Baza to folder reklamowy  POKA-POKA, a reszta to śmieci wygrzebane z wielkiego pudła na skrawki  :) W powiększeniu widać, że te małe kolorowe znaczki to opakowania z prezerwatywami :O)

6 komentarzy:

 1. Super LO. Te opakowania po condomach są w dechę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oldziowy LO widziałam już u Eight i bardzo, bardzo mi się podobał.
  Jak się tak upierasz, to może i są tam jakieś błędy - ale to i tak jeden z najfajniejszych skrapów, jakie widziałam:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki dziewczyny,

  Kulko, są są błędy :):) pisze o tym tez dlatego, że często brak w komentarzach konstruktywnej krytyki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oliwko, może i są, ale dla mnie ten scrap ma w sobie takie cOŚ, co sprawia, że jest super i błędy mu w tym nie przeszkadzają :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. hahahha w takim razie dziękuję Kulko ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie świetne te Twoje recyclingowe scrapy. Jakoś się tych błędów nie dopatrzyłam - zwłaszcza, że to "śmieciowce", więc idealne być nie muszą. ;) Dalszej weny życzę i czekam na kolejne scrapy. :D

  OdpowiedzUsuń